Интервю с Калоян Гетов - Dedroll

Тук може да научите новини за концерти,рок и метъл банди
Аватар
Scorpions [ ЕКИП ]
Администратор
Администратор
Мнения: 5232
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 1:40 pm
    Windows 7 Chrome
Реферали: 12
Has thanked: 110 times
Been thanked: 69 times
Обратна връзка:
Фев 2019 11 01:42

Интервю с Калоян Гетов - Dedroll

Мнение от Scorpions [ ЕКИП ]

Здравейте драги потребители !
Днешното интервю е със Калоян Гетов от Dedroll,и така нека преминем към интервюто ни.

Ние: Здравей
Първо,би ли се представил за нашите потребители във форума за рок и метъл музика
- От къде си,с какво се занимаваш

Той: Здравейте! Аз съм Калоян Гетов.Вокалист и китарист на варненската алтернатив метъл група Dedroll.Искам и да благодаря за поканата във форума ви rocknmetalbulgaria.eu

Ние: Разкажи ни как започна да се занимаваш с музика

той: Музиката винаги е оказвала огромно влияние върху мен, още от ранна възраст бях вдъхновен от музиката на Майкъл Джаксън и не минаваше ден без нея.На 11 години започнах да свиря на барабани, а на 13 започнах да свиря на електрическа китара.От тогава осъзнах, че искам да се занимавам с нея през целия си живот.

Ние: Коя ти е любима песен на Майкъл Джаксън?

Той: Tова е много добър въпрос.Благодаря.Трудно ми е да избера след всичките години слушане, но може би 80рската класика Billie Jean остава за винаги в сърцето ми.

Ние: Добре,а какво ще ни кажеш за Dedroll,как измисли името на бандата?
Изображение

Той: Името на бандата е измислено от нашият соло китарист- Мартин Георгиев.И честно да ти кажа и аз самият не знам какво е значението му,но е факт че се запомня лесно и бързо.Може би има малко вдъхновение от името Megadeth - една от нашите любими групи.

Ние: Страхотно!
Разкажи ни,как се сформирахте?

Той: Началото на групата беше поставено през 2015та година.Аз и китаристът Мартин се познаваме от деца.Помня как бяхме малки и ритахме топка в махалата, а сега свирим заедно на сцена,колко хубаво може да се развие едно приятелство, нали ?

Ние: Да,наистина е така!
а колко човека сте?

Той: В момента сме 3ма след като останахме наскоро без барабанист.Дебютният ни албум ''The Dark Charm Of Life'' е записан с програмирани барабани.В момента пробваме барабанисти и търсим перфектният за нашият стил.

Ние: Супер!Пожелаваме ви успех с намирането на барабанист

Кой е първият ви албум?

Той: Дебютният ни първи албум се нарича ''The Dark Charm Of Life''.Записахме го през зимата на 2018та в нашето малко студио покрай Златни Пясъци.Миксиран и мастериран е в Студио 33,Варна.
Изображение

Ние: А кой е третият член на бандата?

Той: Илиан Десов.Нашият басист, който приятно напомня на покойният Клиф Бъртан от Металика. В Dedroll е от 2017 година и допринася много за звученето ни.

Ние: А може ли да се каже,че сте "прохождаща банда"?

Той: Най-правилно е да се каже че сме тийнейджърска банда ,която се развива.Свирили сме на доста сцени в един или друг състав,но все още определено има на къде да се развиваме.Тепърва имаме какво да покажем на публиката.

Ние: Сподели със феновете ви някой заглавия на песни от албума

Той: Двете по-леки и нежни песни от албума My Fallen Rose и Follow the Wither са кръстени на цветя.Така е защото бях влюбен в момиче кръстено на цвете и чрез тях изказах чувствата си по един леко необичаен и старомоден начин.Останалите три парчета са си някакви опити за поезия от мен и останалите момчета.Here Lies Salvation разказва за душевно спасение чрез любовта.Beyond a Memory разказва за спомен от мъките, а Last Night Of Sorrow изцяло мой разказ в главата ми.

Ние: Еха!
По наше осмотрение от това би излязло и страхотна книга

Кога да очакваме втори албум?

Той: Благодаря ви.Тази седмица записваме вокали на предстоящият ни сингъл наречен ''The Underdog'' така че издаването на албумът ни изобщо не ни дава време да почиваме.Даже обратното ..пак сме се забили в студиото.Втори албум сигурно ще запишем на есен ако всичко върви по план.

Ние: Успех, и нека всичко да върви по вода!

Е! Това беше от нас драги потребители на rocknmetalbulgaria.eu

За рок и метъл форума интервюто от Калоян Гетов взе Ивайло Младенов - Scorpions

Изображение

Слушайте радио Z-rock без да кликате във излишни сайтове !

{% if S_GROUP_5 or S_GROUP_78 or S_GROUP_4 or S_GROUP_8 or S_GROUP_74 or S_GROUP_81 %} {% else %} {% endif %}

Обратно към “Новини”