9-ти великденски обяд със Супер звезда

обичаш спам? значи мястото ти е тук

Модератори: ALEXA BULLET GRAVITY FUCK YOU, BULLETM69_MARCHE96 , didka <3

Аватар
rado84
Напреднал
Напреднал
Мнения: 54
Регистриран на: Пет Окт 27, 2017 6:00 pm
    Linux Firefox
Обратна връзка:
Авг 2019 06 19:12

Re: 9-ти великденски обяд със Супер звезда

Мнение от rado84

Ако изрично го напишеш в мнението, тогава го има. Иначе го няма. Преди 2-3 дни за малко се беше появил удебелен шрифт, ама предвид грешките в хедъра на форума, може и да е било случайност, причинена от някоя от показаните грешки.

А понеже това ми прилича на тема за офтопици, да взема да се похваля - ако утре получа е'ни пари, до края на седмицата вече ще съм с 8-нишков професор (сега съм с 4-нишков) и най-после ще мога да играя GTA 5. :D

{% if S_GROUP_5 or S_GROUP_78 or S_GROUP_4 or S_GROUP_8 or S_GROUP_74 or S_GROUP_81 %} {% else %} {% endif %}
Аватар
Scorpions [ ЕКИП ]
Администратор
Администратор
Мнения: 5232
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 1:40 pm
    Windows 7 Chrome
Реферали: 12
Has thanked: 110 times
Been thanked: 69 times
Обратна връзка:
Авг 2019 06 20:52

Re: 9-ти великденски обяд със Супер звезда

Мнение от Scorpions [ ЕКИП ]

Да не би да имнаш предвит тоя BBcode? :wonder: [b][/b]
А онея грешки дето се бяха показали бяха така наречения "Prank" :lol: :lol: :lol:

ъъъ 8 нишков? :wonder: :wonder: :huh:
Офтопик:
То и аз мога да играя GTA 5цата :lol: ама само без нет :lol: ,така де офлайн щото.. нема пари :lol:

Изображение

Слушайте радио Z-rock без да кликате във излишни сайтове !

Аватар
rado84
Напреднал
Напреднал
Мнения: 54
Регистриран на: Пет Окт 27, 2017 6:00 pm
    Linux Firefox
Обратна връзка:
Авг 2019 06 21:24

Re: 9-ти великденски обяд със Супер звезда

Мнение от rado84

Да. Както казах - в phpbb (този вид форумна платформа) "таг" и "bbcode" означават едно и също.
Преди време си купих GTA 5 от Стийм за 10 лв. :D В Бозиндоус вървеше добре със сегашния ми процесор, но заради тъпанарите от Майкрософт се наложи да мигрирам на линукс, където играта върви, но иска повече ресурс (повече ядра) и затова се налага да ъпгрейдна процесора. Процесорите, освен ядра, имат и т.нар. "нишки" (наричат се така заради Hyper-Threading технологията; "thread" означава "нишка", "конец" и оттам името "нишки"). Или иначе казано - логически ядра. Логическите ядра са нещо като симулиране на реални ядра. Повечето игри проверяват броя на логическите ядра и така преценяват какво натоварване да има на процесора. Заради тези нишки GTA 5 си мисли, че имам 4-ядрен процесор, а той всъщност е 2-ядрен. При хубавите процесори броят на нишките е равен на броя реални ядра, умножен по 2. Тоест, двуядрен процесор с 4 нишки, 4-ядрен процесор с 8 нишки и т.н. Калпавите процесори имат еднакъв брой логически и реални ядра - 4 ядра с 4 нишки, 8 ядра с 8 нишки и т.н. Един 4-ядрен с 8 нишки ще изкара много по-добър пърформанс, отколкото един 4-ядрен с 4 нишки.

Аватар
Scorpions [ ЕКИП ]
Администратор
Администратор
Мнения: 5232
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 1:40 pm
    Windows 7 Chrome
Реферали: 12
Has thanked: 110 times
Been thanked: 69 times
Обратна връзка:
Авг 2019 06 22:24

Re: 9-ти великденски обяд със Супер звезда

Мнение от Scorpions [ ЕКИП ]

Свханах т.е 5-ядрен процесор демек 10 нишков процесор така нали? :wonder: ,ако може няой да ми подари GTA 5ца в стийм :lol: :lol: ще се радвам :lmao3:
ама до сега не съм си купувал игри,само брат ми си взе CS там ъъъ :wonder: 1.7 ли коя беше :lol:

Изображение

Слушайте радио Z-rock без да кликате във излишни сайтове !

Аватар
Scorpions [ ЕКИП ]
Администратор
Администратор
Мнения: 5232
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 1:40 pm
    Windows 7 Firefox
Реферали: 12
Has thanked: 110 times
Been thanked: 69 times
Обратна връзка:
Авг 2019 07 09:29

Re: 9-ти великденски обяд със Супер звезда

Мнение от Scorpions [ ЕКИП ]

Добро утро :morning: :coffe:

Изображение

Слушайте радио Z-rock без да кликате във излишни сайтове !

Заключено Предишна темаСледваща тема

Обратно към “Разни”