Даниела Шъмуей за фотосесията си Winter Time

Тук ще водим дебати,дискусии и разни др разговори за каквото си скимне.
Аватар
Scorpions [ ЕКИП ]
Администратор
Администратор
Мнения: 5232
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 1:40 pm
    Windows 7 Chrome
Реферали: 12
Has thanked: 110 times
Been thanked: 69 times
Обратна връзка:
Яну 2019 11 15:13

Даниела Шъмуей за фотосесията си Winter Time

Мнение от Scorpions [ ЕКИП ]

Помните ли това :yellowarrowleft: viewtopic.php?f=119&t=971 иии това :yellowarrowleft: viewtopic.php?f=119&t=954 :arrowl: a сега е време за нова порция фотосесия от Даниела Шъмуей.

Даниела Шъмуей една сред най-младите, красиви и интелигентни готици в българското готик общество. Вторите две качества е доказвала неведжъж при нас в The Other Side.
Въпреки, че е само на 22 години, Даниела има зад гърба си богат набор от готически фотосесии, организации и инициативи, който я превръщат в една доста актуална личност за българската готик и метъл култура.
Думите “готика и метъл” са предопределящи за живота на чаровната готичка, а с желанието за хармония между нея и всичко останало, е свързано нейното ежедневие и всяка една нова крачка която извървява сред неразбориите на новото време.
Изображение

Дали лесно съчетава готиката и свободното време за себе си, за близките и приятелите ни разказа самата Даниела Шъмуей в това откровено интервю само при нас в The Other Side.

Здравей, Даниела. Няма как да не те попитаме: След толкова дълго отсъствие от твоя страна, ти реши да продължиш да се занимаваш със благотворителни организации и самоинициативи. Какво се случи с теб?

Здравейте,
Първо искам да ви благодаря много че ме поканихте да участвам отново във ваше интервю.
Много ви харесвам. През тази дълга година не съм спирала да следя метъл уебзина ви и съм възхитена. Много харесвам работата ви и ви пожелавам още дълги години да продължавате да публикувате интервюта, статии, новини и т.н.
Изображение

Много ви благодаря за милите думи. За жалост наистина се поналожи да отсъствам задълго. Малко е трудно съчетавам работа и хоби.

Успяваш ли да постигнеш баланс между професионалния и личния живот и случва ли се понякога единият да надделява над другия?

Случва се едното да повлияе на другото, заради сложния ми режим на сън и заради нестандартното ми работно време. Но това, към което се стремя, е да правя всичко възможно да постигам баланс между двете.

Остава ли ти свободно време, което да е лично за теб и как го прекарваш?

Честно ли ме питате, почти не. Влагам всичко в организации, снимки и развитие на готик културата в България. Това е моето свободно време обичам да пътувам да снимам, да се снимам.
Изображение

Чувствам се вътрешно удовлетворена. От време на време остава по някой свободен ден и да се видя с някои приятелчета но е сравнително рядко.

Има ли нещо, за което би искала да имаш повече време, от това, с което разполагаш в момента?

Да. Да имам повече свободно време за почивка и пътуване в чужбина.

Съществува ли рецепта как времето на една жена да стига за всичко?

Да разбира се. Всичко зависи от приоритетите. Моите са снимки и организации.

С какво е свързана ежедневната ти работата?

Работя във банковата сфера. Най-общо казано.
Изображение

Как протича едно твое ежедневие?

Много е разнообразно, а пък аз съм зодия Риби и обичам разнообразието. Така че съм доволна до известна степен. Бих казала че е доста напрегнато и динамично понякога но със всичко се свиква.

Търсиш ли друго развитие, твое личностно?

Постоянно търся личностно развитие. Искам да записвам бакалавър догодина но нещата не зависят само от мен но и от много други фактори. Също така планирам супер много проекти през 2019 г. Възнамерявам да продължа да пиша за изоставените места в България и да поемам инициативи.
Изображение

Кое те вдъхнови да направиш тази фотосесия?

Времето. Зимна приказка. Не обичам зимата заради други фактори но като пейзаж е прекрасна.

Даниела, откъде в теб идва тази самоинициатива да вършиш толкова много неща?

Виждате че положението в България никак не е розово. Разбира се културните ценности предполагам са най-малкия проблем предвид това че държавата ни е изложена на такъв голям дефицит.
Яд ме е че няма кой да се погрижи за рушещата ни се културата. За ценностите които притежаваме като народ. Има толкова изоставени места в България, неподдържани и занемарени за които няма кой да се погрижи.
Изображение

Типичен пример мога да дам за „Къщата с ягодите“. Слава Богу държавата взе под внимание общественият интерес и се издаде официално становище по темата. За което аз много благодаря на Министерство на културата и на всеки един който се е подписал в петицията. Както и на тези които удариха по едно рамо визирам и вас. С прекрасната статия „Да запазим къщата с ягодите“ която публикувахте тук през май 2017 г.

Преди време ти бяхме задали въпроса: Какво ще се случи ако не успееш да запазиш „Къщата с ягодите“? Сега искаме да благодарим на теб и на хората зад теб и да те поздравим за успеха.

Благодаря ви, The Other Side. Успехът не е само мой, той е на всички прекрасни хора и организации които се пребориха заедно с нас да предпазим тази прекрасна сграда от събаряне.
Изображение

Коя държава би искала да посетиш скоро?

Може би някоя съседна. Сърбия, Македония. Също така Швейцария, Скандинавските държави, например.

Какво да очакваме от теб като проекти в най-близко бъдеще? Издай!

Ами скоро обмислям да направя пътуване в провинцията и да покажа някои забележителности които се рушат. Изоставени места и да пиша за тях. Подготвям голям проект за летищата в България, Банята в Овча Купел и много други.

Изображение

Слушайте радио Z-rock без да кликате във излишни сайтове !

{% if S_GROUP_5 or S_GROUP_78 or S_GROUP_4 or S_GROUP_8 or S_GROUP_74 or S_GROUP_81 %} {% else %} {% endif %}

Обратно към “Дискусии”