РОК и МЕТЪЛ МУЗИКАТА и 18-Десет неща във Живота От Началото и Напред Към Късмета ЕЙ ТИ Винаги ще си все навред ❕

обичаш спам? значи мястото ти е тук

Модератори: BULLETM69_MARCHE96 , didka <3, ALEXA BULLET GRAVITY FUCK YOU

Аватар
Scorpions [ ЕКИП ]
Администратор
Администратор
Мнения: 5231
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 1:40 pm
    Windows 10 Chrome
Реферали: 12
Has thanked: 110 times
Been thanked: 69 times
Обратна връзка:
Мар 2023 24 18:13

Re: РОК и МЕТЪЛ МУЗИКАТА и 18-Десет неща във Живота От Началото и Напред Към Късмета ЕЙ ТИ Винаги ще си все навред ❕

Мнение от Scorpions [ ЕКИП ]

ALEXA BULLET GRAVITY написа: Пет Мар 24, 2023 2:48 pm
Scorpions написа: Пет Мар 24, 2023 2:00 pm Здрасти !
Как е? :morning:





↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️



Screenshot_20230324_150741.jpg



↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️




Мнооооооого Забавно няма що и ти ако знаеш какво искаш и какво не то по-добре не ме занимавай със Нищо прави си квото си щеш мен не ме нито мисли нито каквото и да е все ми тая ако мислиш все така да продължаш ОКЕЙ
Немой като човек по слабо да ми го кажеш

ЕТО ТИ ПРИМЕР :

↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️

Така и Така ,,ALEX" това и това навлязла си пак и отново във чуждо териториално мнение Внимавай повече какво правиш
АМ ме дай да хокаме хората и после да им се ядосваме ти хем искаш да си чатиш със някой У Форума хем да не барне нещо от допуснати грешки до някъде





По окей р кажи ми да не ти барам ЗЛАТНИЯТ ФОРУМ И ДО ТАМ 🙄🙄🙄 🤐 😌 😶 😶 🤯 то така като ядосаш човек няма как да поискаш да се върне и да чати със теб 🤨🤨🤨 като не ти мисли малкото МОЗЪЧЕ за и към Човек със Твърди Луди и Откачени Емоции на гняв въпреки всичко 😶😶😶😶 Постарайсе по внимателно не ми издържат нервите въпреки всичко отново правя предупреждение квото си запомнил за и към мен дори и да не ти трябва или камоли да ти е тупнало да ти трябва е все тая естествено ❕
Т така другият път внимавай когато ще ми се Ядосваш не само ти можеш да си ядосан или Уж гневен така и така само изкарваш хората Извън Нерви 🙄🤯🙄 🤯 🤨 😶 😶 😶 😶

Маняк, ти ми бараш мненията
не просто редактираш нещо а, си слагаш някви твой си думи в мойто писано, ти не можеш ли просто да редактираш и после си пиши квото ще пишеш??????????????????

Изображение

Слушайте радио Z-rock без да кликате във излишни сайтове !

{% if S_GROUP_5 or S_GROUP_78 or S_GROUP_4 or S_GROUP_8 or S_GROUP_74 or S_GROUP_81 %} {% else %} {% endif %}
Аватар
Scorpions [ ЕКИП ]
Администратор
Администратор
Мнения: 5231
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 1:40 pm
    Windows 10 Chrome
Реферали: 12
Has thanked: 110 times
Been thanked: 69 times
Обратна връзка:
Мар 2023 24 18:15

Re: РОК и МЕТЪЛ МУЗИКАТА и 18-Десет неща във Живота От Началото и Напред Към Късмета ЕЙ ТИ Винаги ще си все навред ❕

Мнение от Scorpions [ ЕКИП ]

ALEXA BULLET GRAVITY написа: Пет Мар 24, 2023 2:15 pm Ето какво забелязах при различията два акаунта Модератор от Аминистратор тоест при ако съм от акаунта като Модератор дори и да създам тема съобщение без значение какво ще бъде заглавието им ето какво съм забелязаля във самата изобразена снимка е, че по-долу където съм отчертала отделяйки само кръгчета а именно там където е поставено или отбелязано със синьо във едно от кръгчета каква точно да бъде самата тема......
Дали Съобщение дали Нормална или Закъчена Т това при акаунта модератор го няма а Само при самия акаунта Администратор но не и при Акаунт Модератор







↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️



Screenshot_20230323_210039.jpg





⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️
Да, това само админ може да го прави

Изображение

Слушайте радио Z-rock без да кликате във излишни сайтове !

Аватар
Scorpions [ ЕКИП ]
Администратор
Администратор
Мнения: 5231
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 1:40 pm
    Windows 10 Chrome
Реферали: 12
Has thanked: 110 times
Been thanked: 69 times
Обратна връзка:
Мар 2023 24 18:16

Re: РОК и МЕТЪЛ МУЗИКАТА и 18-Десет неща във Живота От Началото и Напред Към Късмета ЕЙ ТИ Винаги ще си все навред ❕

Мнение от Scorpions [ ЕКИП ]

ALEXA BULLET GRAVITY написа: Пет Мар 24, 2023 3:02 pm Ето едно мнение от Мен Защо❓ си сложил наименованието BULGARIA отдолу а не някъде във Средата под самия текст ❔или поне да беше го съчетал някак за да бъде наравно текст под те и вече Ти ще си прецениш дали да бъде със главни Букви самото наименование ❕


↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️


Screenshot_20230322_230124.jpg


⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️⬆️
Щото толкова го побира?

Изображение

Слушайте радио Z-rock без да кликате във излишни сайтове !

Аватар
Scorpions [ ЕКИП ]
Администратор
Администратор
Мнения: 5231
Регистриран на: Пет Окт 14, 2016 1:40 pm
    Windows 10 Chrome
Реферали: 12
Has thanked: 110 times
Been thanked: 69 times
Обратна връзка:
Мар 2023 24 22:54

Re: РОК и МЕТЪЛ МУЗИКАТА и 18-Десет неща във Живота От Началото и Напред Към Късмета ЕЙ ТИ Винаги ще си все навред ❕

Мнение от Scorpions [ ЕКИП ]

Добър вечер !

Изображение

Слушайте радио Z-rock без да кликате във излишни сайтове !

Аватар
BULLETM69_MARCHE96
Администратор
Администратор
Мнения: 287
Регистриран на: Пон Юли 06, 2020 4:09 pm
    Linux Chrome
Has thanked: 8 times
Been thanked: 12 times
Мар 2023 26 14:53

Re: РОК и МЕТЪЛ МУЗИКАТА и 18-Десет неща във Живота От Началото и Напред Към Късмета ЕЙ ТИ Винаги ще си все навред ❕

Мнение от BULLETM69_MARCHE96

Scorpions написа: Пет Мар 24, 2023 6:13 pm
ALEXA BULLET GRAVITY написа: Пет Мар 24, 2023 2:48 pm






↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️



Screenshot_20230324_150741.jpg



↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️




Мнооооооого Забавно няма що и ти ако знаеш какво искаш и какво не то по-добре не ме занимавай със Нищо прави си квото си щеш мен не ме нито мисли нито каквото и да е все ми тая ако мислиш все така да продължаш ОКЕЙ
Немой като човек по слабо да ми го кажеш

ЕТО ТИ ПРИМЕР :

↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️↕️

Така и Така ,,ALEX" това и това навлязла си пак и отново във чуждо териториално мнение Внимавай повече какво правиш
АМ ме дай да хокаме хората и после да им се ядосваме ти хем искаш да си чатиш със някой У Форума хем да не барне нещо от допуснати грешки до някъде





По окей р кажи ми да не ти барам ЗЛАТНИЯТ ФОРУМ И ДО ТАМ 🙄🙄🙄 🤐 😌 😶 😶 🤯 то така като ядосаш човек няма как да поискаш да се върне и да чати със теб 🤨🤨🤨 като не ти мисли малкото МОЗЪЧЕ за и към Човек със Твърди Луди и Откачени Емоции на гняв въпреки всичко 😶😶😶😶 Постарайсе по внимателно не ми издържат нервите въпреки всичко отново правя предупреждение квото си запомнил за и към мен дори и да не ти трябва или камоли да ти е тупнало да ти трябва е все тая естествено ❕
Т така другият път внимавай когато ще ми се Ядосваш не само ти можеш да си ядосан или Уж гневен така и така само изкарваш хората Извън Нерви 🙄🤯🙄 🤯 🤨 😶 😶 😶 😶

Маняк, ти ми бараш мненията
не просто редактираш нещо а, си слагаш някви твой си думи в мойто писано, ти не можеш ли просто да редактираш и после си пиши квото ще пишеш??????????????????






Ми човек не знам ше се опитам да не ти Барам темите и мненията п ако забележиш пак нещо такова
Ше си пресмятам кое как и до к'во съм се доближила относно МНЕНИЯТА ТИ
И МОЛЯ НЕ СЪМ В МЪЖКИ ПОЛ ТА ДА МЕ НАРИЧАШ МАНЯК имам си Име
Ивайловско Вълче 🤨🤨🤨 👾❕👾

Заключено Предишна темаСледваща тема

Обратно към “Разни”